חברת אנלטק, הינה החברה המובילה בישראל במתן פתרונות תאורה חכמה לשוק הטכני, המקצועי והמסחרי.

אנו מתמחים בפיתוח, ייצור ושיווק טכנולוגיות תאורה מתקדמות תוך מגוון פתרונות להארה בחירום, מערכות בקרה לתאורת חירום, מערכות שליטה ובקרה לתאורת כבישים, מנהרות, תאורת פנים, מגרשי ספורט וטעינת כלי רכב חשמליים תחת מערכת בקרה ייעודית לניטור האנרגיה.

מחקר ופיתוח

מחלקת הפיתוח שלנו המורכבת מצוות הנדסת חשמל ותוכנה, צברה ניסיון רב במהלך השנים הרבות בתחום ההתייעלות האנרגטית וחיסכון באנרגיה המיושם במערכות בקרה הכוללות טכנולוגיות ייחודיות.

הצוות שלנו צבר ניסיון רב עם השנים המיושם במערכות בקרה הכוללות שורת טכנולוגיות תקשורת, ממשקים, טכנולוגיית DALI, רכיבי הגנה על גופי התאורה ועוד.

הפיתוחים שלנו

מוצרי החברה המותקנים במתקני תאורה רבים בערים השונות בארץ, בכבישים ובפרויקטים השונים מציגים פתרונות עדכניים וטכנולוגיה מתקדמת תוך הקפדה על עמידה בדרישות התקנים העדכניים ובטיחות הציבור.

אנלטק מיסודה מפתחת מערכות שליטה ובקרה מתקדמות לתאורת כבישים, נל״ג ומיטלהליד וכן התאימה את מערכות הבקרה עם השנים תוך הטמעת תאורת ה – LED בכבישים השונים בארץ ובנוסף פיתחה גם מערכות שליטה ובקרה נוספות למגוון צרכים.

אנו באנלטק רואים במצוינות ערך עליון, עם מערך המחקר והפיתוח שלנו בחברה שמנו לעצמנו כמטרה לא רק לעמוד בקצב ההתפתחות המהיר של פרויקט העיר החכמה – אלא להוביל אותו.

פתרונות תאורה מתקדמים

הפתרונות הרבים שלנו מיועדים למגוון פרויקטים מסחריים, ציבוריים ומוסדיים, כדוגמת משרדים וחללי עבודה, בתי חולים, קניונים, חניונים, מחסנים, מפעלים, כבישים עירוניים ובין-עירוניים, מגרשי ספורט, מנהרות ועוד.

נוסף על קו המוצרים אותם אנו מציעים מבית פיתוחינו אנו מעבירים ימי עיון וכנסים יעודיים בתחום החדשנות הטכנולוגית בתאורה ומספקים ייעוץ מקצועי בתחום התייעלות אנרגטית ונותנים מענה לשלבי תכנון פרוייקט –  תכנון וביצוע בקרת תאורה, הדרכת תוכנה לביצוע הממונה במסירת פרוייקט, ייעוץ תחזוקה מונעת ומתן אחריות מורחבת למוצרים.

הנהלת אנלטק רואה באיכות כלי אסטרטגי בעל חשיבות רבה בדרך להגשמת יעדיה וצורכי לקוחותיה, תוך כך אנו באנלטק מטפחים את תרבות האיכות, הידע, המחקר והמיומנות המקצועית של החברה וכלל עובדיה, על מנת לשמור על רמה טכנולוגית גבוהה ושיפור מתמיד של מוצריה והשירותים אותם מספקת החברה.

החברה בעלת מערכת איכות מאושרת לתקן  ISO-9001:2015.

הנהלת אנלטק רואה עצמה מחויבת להקרין מתרבות האיכות שלה על החברה והסביבה בה היא פועלת, כמו גם על עובדיה, ספקיה וקהל לקוחותיה, וזאת על מנת לעמוד בדרישות האיכות המתקדמות בעולם.